Hlavní obsah

13 důvodů, proč je sex na jaře tak smyslný!

Foto: Thinkstock

Znáte důvody, proč mít právě na jaře skvělý sex? Prozradíme vám je!

Jednoho s jarem přepadá únava, druhému se zapalují lýtka. V čem má ten, který čerpá energii z prvních slunečních paprsků, výhodu? Může si užít skvělý flirt i sex! Jaro tomu nahrává! A má 13 argumentů!

Článek

Zimě konečně odzvonilo! Haleluja! Začíná období flirtu, nespoutanosti, odhalených těl a sezonních lásek! Magazín Woman’s Health dokonce našel celých 13 důvodů, proč je jaro skvělé a smyslné. Do posledního bodu budete souhlasit a mít radost, že jsme se ho všichni dočkali!

1. Odhalená kůže

Jistě, počasí si s námi ještě hraje, ale ty teplejší dny stojí za to! Máte chuť svlékat se, znovu vidíte svoje nohy v celé kráse, ukazujete mnohem víc kůže, takže se snáze koketuje, cítíte se přitažlivější, což péřová bunda a kozačky s kožíškem umožní jen velmi těžko. Jo, a už se lze milovat v autě, aniž by vám umrzly prsty na nohou!

2. Otevřená okna

Mráz už se nevrátí, což nahrává otevřeným oknům a s tím souvisejícímu pocitu uvolněnosti během jarních nocí. Nebo že by v tom bylo trochu exhibicionismu? Možná! Taková hra na tichý sex, aby se ani hlásek nedostal ven na ulici, když je okno dokořán, může milostný život zpestřit.

3. Optimální teplota

Mezi další nesporné výhody jara a jarního sexu patří teplota „tak akorát“. Zkrátka, milování smyslné jako v létě, ovšem bez potu a nedobrovolného saunování při třiceti stupních a výše. Co víc si přát?

Foto: Thinkstock

Jaro znamená i lehčí stravu, po které je chuť na sex větší

4. Skvělé jarní deštíky

Trochu romantiky do vztahu! Pokud prší, vezměte si deštník, přitulte se k sobě a líbejte se! Klišé? Ano, ale tak kouzelné…

5. Spontánní nápady

Po zimě je to všechno tak nějak jednodušší. Žádné zdlouhavé oblékání, žádné čepice, oškrabávání sněhu z čelního skla auta… Spontánní nápady dostávají zelenou! Máte chuť skočit do auta, nečekaně se před ním projít ve spodním prádle a jít věšet prádlo na balkon? Počasí vám v tom rozhodně bránit nebude. Naopak.

6. Pylová sezona

Alergici na jaře kýchají a slzí, což je jeden z důvodů, proč se mohou omluvit z práce. Na celý den. Šéf to pochopí. A jak využít volný čas? V posteli! Workoholici takovou vzpruhu potřebují jako sůl!

7. Rozšířené působiště

Omezila se vaše předehra v zimě na pár minut mazlení pod peřinou? Teď to bude všechno jinak! Parky, louky, terasy… Předehře zdar!

Foto: Thinkstock

Počasí vám přeje, už víte, kam vyrazíte s partnerem ven?

8. Důvěra v tělo

Možná je to proto, že vaše pleť není tak suchá a šupinatá. Dochází i na výsledky novoročních předsevzetí o zhubnutí a tvarování těla. Kdo šel do sebe, má dobrý pocit z vlastního těla, což se odráží i v posteli.

9. Ranní světlo

Ranní vstávání je pro většinu lidí nepříjemné, nicméně když se člověk probouzí za světla, má lepší náladu, která se dá využít pro ranní sex. Kdy jste se naposledy milovali takhle brzy?

10. Čas krátkých sukní

I usnadnění sexu hraje na jaře roli! Minisukně, saka, kraťasy… Všechno se to tak dobře sundává! Úspora času, když máte třeba jen pár minut během polední pauzy, je nesporná.

Foto: Thinkstock

Další super věc? Je konečně teplo, tak můžete odložit košilky a pyžama s dlouhým rukávem a vytáhnout modely se sexy ramínky...

11. Zelená pro krajky

V zimě na tom nezáleží. Bavlněné bombarďáky, seprané tílko? Hlavně že je teplo! Ale jaro a léto? To je čas krajkového spodního prádla, které prosvítá pod oblečením! Smyslnost, kam se podíváš!

12. Opojné vůně květin

Všechno kvete a tak krásně voní! Okvětními lístky se může zasypat postel, barevné květiny na nočním stolku působí sexy, čímž navozují příjemnou atmosféru. Tohle zima nedovolí.

13. Páření jako motivace

Jaro je bezesporu obdobím lásky, a to nejen pro zvířata na dvorku, která na sebe dorážejí. Vezměte si z nich příklad!

A co vy, najdete ještě další důvod, proč je sex na jaře tak smyslný? Máte rádi tohle roční období?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama