Hlavní obsah

Největší sexbomby a svůdnice z filmů a seriálů

Foto: Profimedia.cz

Že je vzhled pro práci herečky důležitý, platilo vždy. A mnohým k velkému úspěchu stačila jen krása. Pak jsou tu ale i ty, které vedle lepých křivek a husté hřívy oplývají talentem. Máte svoje oblíbenkyně?

Článek

Jsou herečky, které prorazily hlavně díky talentu a hereckému umu, jiné byly producenty a režiséry vybrány především proto, že vypadají dobře v tílku i v odhalených scénách. Z některých se ale nakonec staly adeptky na Oscara, další s tím bojují a odmítají být jen hezké tvářičky a jiné si svoji pozici užívají a nijak jim nevadí, že role získávají především kvůli křivkám. Které herečky dostávaly pravidelně role svůdnic a sexbomb? A dokázaly, že mají na víc?

Demi Moore (58)

Ač není vnímána jako herečka skvělých kvalit, což dokazuje i počet jejích Zlatých malin, v hollywoodské špičce se držela dlouho. A nebylo to jen tím, že se provdala za Bruce Willise (66). Dokáže rozpálit pohledem a zároveň působí křehce. Hvězdou se stala díky romantickému filmu Duch (1990), ale asi nejvíc sexy byla ve Striptýzu (1996), kde předvedla bezchybnou postavu a profi tanec u tyče.

Foto: Profimedia.cz

Ať už dostávala neslušné návrhy, nebo se vysvlékala za peníze, sexy byla vždy

Halle Berry (55)

Herečka získala Oscara za Ples příšer (2001), kde se sice odhalila víc než dost, ale veleben byl především její talent. A pak všechny ohromila coby Bond girl Jinx vystupující v ikonických oranžových plavkách z moře v Dnes neumírej (2002). Umí být tajemná Catwoman (2004) i bývalá nájemná vražedkyně Sofia v thrilleru John Wick 3 (2019), kde roli vyfoukla takovým sexbombám, jako je Salma Hayek (55) nebo Eva Longoria (46).

Foto: Profimedia.cz

Scéna, jak úchvatná Bond girl vystupuje z vody, se neobjevila v bondovce poprvé. Halle Berry byla zatraceně sexy

Sharon Stone (63)

Když se šlo pro sex-appeal, tahle kráska předbíhala. A ještě navíc vystudovala dvě vysoké školy a má nadprůměrné IQ. Mezi hvězdy ji vystřelil erotický thriller Základní instinkt (1992) a role bisexuální spisovatelky podezřelé z vraždy milence. Byla za ni nominována na Zlatý glóbus a scéna, kdy přehazuje během výslechu nohu přes nohu, se stala legendární. V 90. letech se jí vůbec dařilo: získala Zlatý glóbus a nominaci na Oscara za ztvárnění sexy podvodnice Ginger v dramatu Casino (1995), které režíroval Martin Scorsese (78).

Foto: Profimedia.cz

Mnozí si přibližovali záběr, aby zjistili, zda má Sharon Stone spodní prádlo

Pamela Anderson (54)

Když se řekne sexbomba, leckomu se vybaví právě tahle ikonická blondýnka. O tom, jaká je herečka, asi není třeba diskutovat. Jí to prostě náramně slušelo v červených plavkách a uměla lépe než jiné krásky běhat po pláži s plovákem v ruce, takže i kdyby u toho předváděla skvělé herecké kreace, jen málokdo by si toho všiml. Proslula zálibou v odhalování, svatbách, ale je to i aktivní bojovnice za práva zvířat.

Foto: Profimedia.cz

Kvůli Pamele Anderson by se spousta mužů dobrovolně i topila

Denise Richards (50)

Bývalá modelka se opakovaně umísťovala na předních pozicích mezi nejvíc sexy ženami světa. A po rolích v seriálech všechny zaujala v Nebezpečných hrách (1998), kde hodně času trávila spoře oděná v bazénu a spolu s Neve Campbell (48) uměly rozjet pěknou show. O rok později stanula jako jaderná vědkyně v kraťoučkém tílku po boku agenta 007 v bondovce Jeden svět nestačí a byla oceněna Zlatou malinou. Na začátku 21. století se objevila jako sexy Američanka v Lásce nebeské (2003).

Foto: Profimedia.cz

Do bazénu nejen v plavkách. Ve světlém tričku je to víc sexy a Denise Richards to ví

Sofía Vergara (49)

Pro modeling byla objevena na pláži, následně hrála v reklamách a nakonec i v seriálech. Skutečným průlomem se stala role Glorie v seriálu Taková moderní rodinka (2009–20), za kterou byla i čtyřikrát nominovaná na Zlatý glóbus. Mladá, sexy a milující manželka hlavy rodiny Jaye Pritchetta okouzluje vysokými podpatky, hlubokými výstřihy a přízvukem, ze kterého jdou pánové do kolen.

Foto: Profimedia.cz

Její Glorie by mohla mít každého muže v okolí, ona si ale užívá s morousem Jayem

Margot Robbie (31)

Je hereckou hvězdou mladé generace, má dvě nominace na Oscara a přitom by z fleku mohla pózovat na titulce Playboye. Profesionálnímu hraní se věnuje od 17 let, nejdříve v rodné Austrálii a posléze v Hollywoodu. Do povědomí široké veřejnosti se dostala díky roli Naomi, manželky Jordana Belforta z dramatu Vlk z Wall Street (2013). Scéna, kdy Leonarda DiCapria (46) svádí v dětském pokoji, je legendární. V současnosti jde z role do role, milují ji diváci i kritika.

Foto: Profimedia.cz

Margot Robbie je hvězda mladé generace, však ji obsadil i Quentin Tarantino (58) do svého majstrštyku Tenkrát v Hollywoodu (2019)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek