Hlavní obsah

Velikonoce: Nejlepší vajíčkové pomazánky: Z našich receptů si vyberete

Foto: Cesarz, Shutterstock.com

Máte ještě z nadílky dost vařených vajíček? Pak je zužitkujte na pomazánku! Jistě máte tu svoji, ale zkuste letos některý z našich tipů. Věříme, že vám bude chutnat třeba vajíčková pomazánka od Dity P., nebo vajíčková pomazánka s bylinkami či avokádem.

Článek

Není nad to se před rodinou vytáhnout nějakým vychytaným kulinářským tipem. Ale ještě lepší je, když se vám to povede s něčím tak jednoduchým, jako je pomazánka. A to vám zaručujeme, když zkusíte některou z našich vajíčkových pomazánek. A tak posbírejte všechna vařená vajíčka a umíchejte si vynikající vajíčkovou pomazánku například moderně s avokádem, nebo klasicky se šunkovým salámem. Jakou si vyberete vy?

Klasická vajíčková pomazánka

Pokud preferujete klasiku, tyto pomazánky jsou přesně pro vás. Nám velmi chutná švédská vajíčková pomazánka s krájenými vajíčky, přidáte se k nám?

Vajíčková pomazánka podle Dity Pecháčkové

Dita Pecháčková je vynikající kuchařka a její kulinářské knihy jsou velmi oblíbené. My jsme pro tentokrát sáhli po její dokonalé vajíčkové pomazánce (ona vajíčka krájí). Ochutnejte ji i vy.

Vajíčková pomazánka s bylinkami či kořením

K jaru patří bylinky, koření a zelenina chutná po celý rok. Zkuste je přidat i do své vajíčkové pomazánky. Budete překvapeni, jak bude chutnat vám i vašim blízkým. Začnete rukolou, nebo třeba celerem a česnekem, ve které jsou vajíčka jemně nastrouhaná?

Vajíčková pomazánka s uzeninou i avokádem

Bezmasé pokrmy vás nebaví? Pak pro vás máme tip i na vajíčkovou pomazánku, která se šunkou nebo uzeninou chutná prostě báječně. Vyzkoušíte ji?

Triky s vařenými vejci

Jakou vajíčkovou pomazánku si přichystáte vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek