Hlavní obsah

Tarotoskop na prosinec: Co čeká znamení na konci roku?

Foto: stockfour, Shutterstock.com

Foto: stockfour, Shutterstock.com

Prosinec se blíží a s ním i konec roku. Přichází tak čas, kdy všichni bilancují a ještě na poslední chvíli dohánějí všechno, co dříve nestihli. Co čeká v prosinci na vaše znamení zvěrokruhu?

Článek

19. prosince zazáří Měsíc v úplňku ve znamení Blíženců. Poslední úplněk roku 2021 s sebou přinese nestálost a přelétavost, změny nálad i postojů, zkrátka určitou nejistotu. Nenechte se tedy úplně vyvést z konceptu a neměňte názory příliš radikálně – to si s vámi jen zahrává Měsíc. Po zdravotní stránce si dejte pozor na plíce a průdušky, což je v současné době asi zbytečné připomínat. Trpět budou i ruce, paže a ramena, pozor tedy na úrazy, které by je mohly odrovnat na delší dobu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy – 3 meče: Jde bohužel o kartu zlomeného srdce, rozchodů, rozvodů a rozepří. Nečekejte tedy na poli vztahů nic pěkného, naopak bolestivou pravdu a náročné zkoušky. Hledejte útěchu v jiných oblastech života.

Zdraví – 8 holí: Sportujte, sportujte a sportujte, tím svému zdraví prospějete vůbec nejlépe. Pravidelná procházka či běh nadělají zázraky, poděkuje vám tělo i posílená imunita; a to se teď skutečně hodí.

Práce – 10 holí: Vrátí se vám všechny resty a věci, které jste z lenosti nebo nedostatku času odložili. Připravte se na stres, bude toho hodně, tak neztrácejte hlavu a nepanikařte! Máte na to, musíte jen jednat prakticky a úsporně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy – 9 pohárů: Konec roku pro vás bude velmi pohodový, nebude vám chybět vůbec nic, vztahy poběží jako na drátkách. Uvidíte se se všemi, které vidět chcete, a všechno se ponese ve velice poklidné atmosféře.

Zdraví – Císař: Bude potřeba zapojit hlavu, zatnout zuby a objednat se tam, kam je potřeba. Neodkládejte ani maličkosti, v současné situaci není radno nad věcmi jen tak mávnout rukou. Starejte se o sebe.

Práce – 5 holí: Připravte se na boj: budete muset ukázat, co ve vás je, že si svoje místo opravdu zasloužíte a že jste nejlepší kandidát. Tak se nedržte zpátky a předveďte se v plné parádě.

Foto: Syda Productions, Shutterstock.com

Co se týče vztahů, tak se Býkům konec roku vyvede příjemně. Zato Berany v této oblasti čekají hádky a nepohodaFoto: Syda Productions, Shutterstock.com

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vztahy – 10 holí: Sami sebe tlačíte do situací, které vám nejsou vlastní ani příjemné, jen abyste se vyhnuli konfliktu. Přestaňte se tolik přizpůsobovat a naslouchejte i sobě. Zodpovědnost za vztah nemáte jen vy – je sdílená.

Zdraví – Slunce: Žádné zdravotní potíže vás nečekají, tady si můžete oddechnout. Samozřejmě pokud se k sobě budete chovat dobře a celkově zodpovědně. Nepouštějte se do žádného hloupého riskování.

Práce – 3 hole: Po pracovní stránce bude konec roku příjemný a nebudete si muset lámat s hlavu s tím, co dál. Podařilo se vám vybudovat dostatečnou záchrannou síť, abyste byli v pořádku, i kdyby jedno lanko prasklo.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy – 4 poháry: Současná vážná situace i vaše nálada vás nutí odtahovat se od ostatních, uzavřít se do sebe a izolovat se. Na konci roku je toto nastavení poněkud nebezpečné, dejte pozor, ať se neodtahujete příliš.

Zdraví – Ďábel: Jakkoli vám všichni kladou na srdce, že byste na sebe měli dávat pozor a zaměřit se na posílení imunity, nechce se vám, ty řeči vás unavují. Vydržte! Víte, že mají pravdu a že je potřeba se na to nevykašlat, tak vytrvejte.

Práce – 9 pohárů: Jste spokojení, protože se vám povedlo dosáhnout něčeho, po čem jste toužili už delší dobu. Zastavte se a tenhle pocit si naplno vychutnejte, než se začnete hnát za něčím dalším, vždyť konec roku je pro oslavy jako dělaný.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy – 5 mečů: Konec roku znamená víc času stráveného s lidmi – a to může vést k častějším konfliktním situacím. Jste unavení a přetažení a hádáte se kvůli hloupostem. Dejte pozor, nestojí to za to.

Zdraví – 8 mečů: Čekají vás zdravotní obtíže, které vám na nějakou dobu přinesou nutnost omezení. Smiřte se s tím, jiná cesta není. Klid v duši a mysli přinese klid i tělu a všechno se zlepší. Je třeba znát své možnosti.

Práce – Páže mečů: Pozor, čeká vás srážka s blbcem – s někým, kdo využije své nadřízené pozice, aby vám ztrpčoval život. Nenechte se. Klíčem k úspěchu bude flexibilita a vynalézavost, ale nebojte se, setřesete ho.

Foto: S_L, Shutterstock.com

Lvy čekají zdravotní potíže, kvůli kterým budou muset zvolnit a myslet víc na sebeFoto: S_L, Shutterstock.com

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy – 6 mečů: Utečte někam pryč od lidí, někam, kde budete moct vydechnout a nabrat síly. Izolace se přece doporučuje! Nadechněte se teď, ať úplnému závěru ruku můžete čelit naplno.

Zdraví – 8 pohárů: Na pořadu dne bude zejména vaše psychické zdraví – stojíte na počátku dlouhé cesty za sebepoznáním. Bude vás to stát mnoho sil, ale je důležité na psychice zapracovat, poslední dobou dost utrpěla.

Práce – 5 pohárů: Konec roku bude bohužel trochu hořká tečka: čekali jste povýšení, přidání platu nebo aspoň pochvalu. Ty nepřijdou a vás to na nějakou dobu dost znechutí. Nepoddávejte se tomu, sebelítost nic nevyřeší.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy – Král pentaklů: Jste spokojeni s lidmi, které máte okolo sebe, a další vztahy nijak aktivně nevyhledáváte. Nepotřebujete se přátelit ani si hledat drahou polovičku. A na tom není nic špatného, pokud se tak cítíte dobře.

Zdraví – 2 meče: V této oblasti čelíte důležitému rozhodnutí, které neustále odkládáte. Mějte na paměti, že ačkoli jsou některá rozhodnutí těžká a zákroky nepříjemné, nechat zdravotní problém jen tak „vyhnít“ ničemu neprospěje.

Práce – Král mečů: Konec roku pro vás chystá intelektuální výzvy. Prokažte schopnost zhodnotit svůj výkon, podat zpětnou vazbu, hodit na něco kritické oko. Ukažte svůj přehled a předvídavost a buďte připraveni.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy – 4 hole: Klíčem k úspěchu vašich vztahů je upřímnost a přímočarost – když se vám něco nelíbí, ozvěte se. Nepřetvařujte se, nic netajte, jen tak se budete cítit dobře a jistě. I lichotivé bílé lži jsou lži, vyhněte se jim.

Zdraví – Císařovna: Máte štěstí, konec roku vás žádnými virózami trápit nebude, naopak vás nechá vydechnout a budete se cítit tak dobře, jako už dlouho ne. Užijte si svátky a zakončete rok 2021 co nejšťastněji.

Práce – Král holí: Dávejte si pozor, a to zejména na šéfa: tento měsíc na vás bude extra bedlivě dohlížet, víc než kdy jindy, tak nezaváhejte. Předveďte, co ve vás vězí, sebejistota a nadšení budou po zásluze odměněny.

Foto: Krakenimages.com, Shutterstock.com

Váhy i Štíři by se měli dobře připravit a být během prosince v práci vždy perfektní. Vyplatí se jim to!Foto: Krakenimages.com, Shutterstock.com

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy – 7 pohárů: Prosinec vám do cesty přihraje hned několik lidí, kteří by mohli být vaším potenciálním partnerem či partnerkou. Nesnažte se o žádné seznamy plusů a minusů, tohle je přece záležitost srdce!

Zdraví – Mág: Po zdravotní stránce je všechno v pořádku, dokonce nadmíru dobré, Mág je karta vitality. Pozor jedině na duševní stránku, může docházet k neklidu, přepnutí a podrážděnosti, tak se v předvánočním chaosu šetřete.

Práce – Síla: Koncem roku si máknete zejména fyzicky, čeká na vás pořádná poctivá práce rukama, která vás hodně vyčerpá. Stačí ale dost odpočívat a všechno zvládnete. Rozložte síly a promyslete si, jestli se nemůžete někde šetřit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy – 10 mečů: Osoba, s níž jste do budoucna počítali a spoléhali se na ni, vám najednou zmizí ze života. Samozřejmě to s vámi zamává, jak jinak. Obklopte se blízkými, poplačte si, každá ztráta jednou přebolí.

Zdraví – Král pohárů: Stejnou péči, jakou projevujete druhým, prokažte i sobě a opravdu se soustřeďte na to, jak se cítíte. Bolí vás něco? Trápí vás něco? Jen tak to neodmávněte a skutečně se sami sobě věnujte.

Práce – 5 pentaklů: Po finanční stránce nebude prosinec zrovna nejúspěšnější měsíc, spíše naopak. Připravte se na to, šetřete, neutrácejte za hlouposti, dárky zvažujte. Všechny krize jednou skončí – i tahle. Hlavně žádné zbytečné půjčky.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy – 5 pentaklů: Očekávejte velké změny, pravé zemětřesení života. O někoho důležitého přijdete, zabolí to, ale nesmíte se nechat srazit na kolena. Čeká vás nepříjemné období, které bude třeba překonat.

Zdraví – 8 pentaklů: Váš zdravotní stav se může na první pohled jevit úplně v pořádku, ale dávejte pozor i na drobnější projevy nemoci, které byste možná na první dobrou odmávli. Neodbývejte se.

Práce – Slunce: Bilancování na konci roku vás přiměje zcela přehodnotit váš postoj k práci. Půjde o velké prozření, a pokud se zachováte podle svého nového přesvědčení, budete se mít po Novém roce daleko lépe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy – Královna mečů: Karta emancipace a osamostatnění – zbavíte se někoho, kdo vás zatím jen zatěžoval a vysával. Tihle energičtí upíři se umějí dobře maskovat, ale nemějte s nimi slitování. Nejste charita.

Zdraví – Luna: Jak už vás vaše povaha vede, nejdřív spěcháte pomoc druhým a až pak se staráte o sebe. A tak to dál nejde. Zaměřte se na vlastní blaho, vyřešte své zdravotní problémy. Tak budete všem okolo daleko užitečnější.

Práce – Blázen: Vzhledem k tomu, jaká situace na trhu práce panuje, si počínáte poněkud lehkomyslně. Je čas sestoupit z oblaků a stát zase nohama na zemi. Nikdo kromě vás se o vás nepostará.

Reklama